REZERVACE
(+420) 734 461 321
Bowling Bystřice
Svého sportovního ducha můžete projevit na třech bowlingových drahách s automatickými stavěči. Každý hráč si může na ovládacím zařízení navolit vlastní nastavení hry.
Vstup na dráhu je povolen pouze ve sportovní obuvi s bílou podrážkou. Bowlingová obuv je zdarma k zapůjčení.
Cena bowlingu:
Pondělí - čtvrtek 190 Kč
Pátek - neděle 210 Kč
Rezervace bowlingu: 558 995 967 nebo 775 623 473.
Malá škola bowlingu – Zjednodušené pravidla
Hra se sestává z deseti částí. Hráč hraje v každé části, až na desátou, dva hody. Pokud jsou prvním hodem poraženy všechny kuželky, druhý hod neháže. V desáté části hraje hráč tři hody, v případě, že je započítán (docílen) strike nebo spare, pouze dva hody.
Způsob počítání-počet shozených kuželek u hráčova prvního hodu je označen v malém čtverci v horním levém roku této části a počet shozených kuželek u hráčova druhého hodu je označen v pravém horním roku. Pokud není při druhém hodu v části shozena žádná ze stojích kuželek bude počet označen (-). Počítání pro oba hody v části bude zaznamenáno okamžitě.
Strike - strike je proveden, pokud je shozená celá sada kuželek při prvním hodu v části. Počítání pro jeden strike je 10 plus počet kuželek shozených v následujících dvou hodech.
Double - dva po sobě jdoucí striky jsou double. Počítá se pro prvním strike 20 plus počet kuželek sražených v první následující části po druhém striku.
Triple - tři po sobě jdoucí striky jsou triple. Počítá se pro první strike 30. K dosažení na koulení maximálních 300 bodů musí hráč nakoulet 12 striků za sebou.
Spare - spare je počítáno, pokud neporažené kuželky po prvním hodu v části jsou při druhém hodu v téže části doraženy. Počítání pro spare je 10 plus počet kuželek shozených při hráčově následujícím hodu.
SDÍLEJ STRÁNKU
NABÍDKA UBYTOVÁNÍ